Профіля латунні

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар

Латунні профілі для інтер'єру приміщень

Профілі з латуні, як оздоблювальні матеріали, широко використовуються при оформленні інтер'єру приміщення, завдяки гарному зовнішньому вигляду латунного сплаву.

Латунний профіль володіє значними перевагами, ніж аналоги з дешевших матеріалів:

  • міцність
  • стійкість до корозії
  • довговічність

Латунний профіль для плитки має різноманітні експлуатаційні можливості. Саме тому його поєднують найчастіше з підлоговим покриттям, при окантуванні обрізних країв, наприклад, ламінату, лінолеуму, кахельної плитки; також використовують для захисту і декорування сходинок та кутів.

Ще один плюс даного виробу - пластичність, що дозволяє його використання при з’єднанні навіть нерівних кутів та різних рівнів. Особливо латунний профіль допомагає захистити сходинки, облицьовані плиткою, від сколів та потрапляння вологи в новоутворені щілини.

Купити латунний профіль для плитки у м. Львів Ви можете на сайті компанії “Профіль Сервіс”. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів високої якості, які є в наявності та за доступними цінами. Наші консультанти радо допоможуть Вам при виборі та нададуть вичерпну інформацію про будь-яку одиницю товару.

Швидко оформимо замовлення, гарантуємо індивідуальний підхід та вигідні умови продажу для роздрібних і гуртових покупців! Звертайтеся!