Робоче взуття без металевого носка

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Робоче взуття без металевого носка

Робоче взуття повинне відповідати таким критеріям:

 
1. Захист працівників від пошкоджень та травм. Захист звичайно забезпечує використання особливих матеріалів, часто навіть спеціально розроблених для пошиття спецвзуття. В будівництві, зазвичай, використовуються взуття з металевими підноском. Під час роботи з їдкими хімічними речовинами необхідно носити щільне взуття зі стійких матеріалів. Для захисту від вологи використовують гумові чоботи. 
2. Зручність. Дуже важливо розуміти анатомічну будову ноги і з урахуванням цих особливостей розробляти спецвзуття. В Україні є безліч підприємств з нестандартним робочим графіком. В цьому випадку працівникам інколи доводиться носити спецвзуття протягом доволі тривалого часу. Якщо таке робоче взуття буде незручним, це позначиться на самопочутті працівника і, як наслідок, на продуктивності всього підприємства. На зручність взуття також впливає її вага і наявність отворів для вентиляції. 
3. Стійкість до зношування та простота догляду за спецвзуттям. Потрібно розуміти, що черевики робітника інтенсивно використовуватимуться протягом довгого часу. Щоб використання спецвзуття було економічно вигідним, потрібно звертати увагу на якість матеріалів, з яких воно виготовлено.