Новинки
Акції

Кросівки New Balance Numeric 868

Номер: tr-23726
1.899,00грн
В наявності
Опис

New Balance Numeric 868 - найбільш технічно досконалі кросівки на сьогоднішній день. Після аналізу даних, зібраних лабораторією спортивних досліджень New Balance, було розроблено дану модель 868 з подвійною дугою C-Cap® середньої підошви, що забезпечить амортизацію в зонах з високим впливом.

Технологія C-CAP - відформована під тиском підошва з EVA. Забезпечує амортизацію, відрізняється маленькою вагою за рахунок пористої структури.

П'ята в моделі 868 має N2 технологію New Balance, що забезпечує стабільність і захист від ударів. N2 - інноваційна амортизуюча вставка у п'яточній зоні. Дозволяє зменшити підйом та полегшити вагу кросівка, при цьому зберігаючи амортизацію на тому ж рівні, як і при традиційній висоті вставки. Амортизаційна технологія N2® є чутливою, довговічною, стійкою системою амортизації в низькопрофільному виконанні.

Підошва C-CAP® забезпечує амортизацію та підтримку. Фантом стрічка забезпечує прив'язану легку підтримку. Модель має внутрішній прихований захист носа для додаткової міцності.

Гумова суміш N-Durance® для максимальної довговічності.

N Durance - надміцна гума, що забезпечує високу зносостійкість, знаходиться у п'ятовій частині.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід