NAme
Right

Розкладний ніж "SIGMA" 116 мм (Китай)

Номер: 686215
550,00грн
В наявності
Тип Ножі
Опис

Розкладний ніж SIGMA 112 мм

Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) Sigma призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань.

Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення - вдале поєднання повноцінного ножа і набору інструменту, що складається з різноманітних біт, викрутки і універсального гайкового ключа. Все це забезпечує багатофункціональність виробу. Добре продуманий,  кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити і характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування.

Він не входить в групу холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання.

Особливості його форми, конструкції замку і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію. Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, буде готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність.

Переваги: ​​

  • Замок системи «Liner-lock», наявність фліпером;
  • Наявність на обуху і плашки рифлення дозволяє докладати максимальні зусилля при резе, струганні. Полегшує управління клинком;
  • Відкрита вісь шарніра економить час при регулюванні шарніра 4. Кріплення кліпси на стороні ручки - «tip-down»;
  • Оригінальний дизайн рукоятки, що має у верхній частині вставки з алюмінієвого сплаву;
  • Накладки рукояті виконані з сучасного, міцного, високоякісного композитного матеріалу G10;
  • Клинок з нержавіючої сталі 7Cr17MoV міцністю 56-58HRС 8. Профіль клинка кинжального типу - «Spear-Point», в даний час активно використовують при створенні бойових ножів;
  • Малі габарити, легкість і міцність моделі дозволяють зручно розміщувати її в бардачку автомобіля, мотозасобів, сумці або барсетці.

Характеристики
Тип
Ножі
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід