Новинки
Акції

Робочі рукавички

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Робочі рукавички — надійний захист на виробництві

У різних сферах життєдіяльності людини для забезпечення безпеки і створення комфортних умов праці використовується спецодяг певних видів. Робочі рукавички – екіпіровка, яка активно використовується на будівельних об’єктах, у виробничих цехах, в автомайстернях, під час робіт по догляду за прибудинковою територією і в багатьох інших галузях.

На сучасному ринку представлено безліч видів виробів, виготовлених із різних матеріалів. Забезпечити надійний захист при використанні рукавичок допомагає спеціальне покриття з певними особливостями і властивостями. Якісні, надійні, зносостійкі і комфортні в носінні рукавички для роботи представлено в інтернет-магазині «Profservis».

Рабочие перчатки

Захисні рукавички від надійного виробника

Ми здійснюємо прямі поставки товарів на український ринок від провідних світових виробників. Скориставшись пропозицією інтернет-магазину «Profservis», ви зможете недорого купити робочі рукавички популярної польської фірми Urgent. Цей вид спецодягу створюється на сучасному обладнанні у відповідності з усіма вимогами і нормами, проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Вам більше не доведеться вводити в пошуковику запит: «куплю рукавички», щоб знайти дійсно хороший товар. Ми підібрали для вас найкращі за характеристиками вироби.

Приємним сюрпризом при співпраці з нами стане можливість купити робочі рукавиці дешево. Ми не працюємо з посередниками, тому встановлюємо лише невелику націнку на товар, що дозволяє реалізувати вироби за ціною, вигідною споживачам. Крім того, ви можете придбати продукцію оптом.

Скільки коштують рукавиці — можна дізнатися на нашому сайті. Здійснюємо доставку продукції в будь-який із регіонів України: в Київ, Харків та інші міста. Вартість послуги встановлюється компанією-перевізником.

Робочі рукавички — призначення, особливості

Спецодяг такого типу призначений для захисту рук від механічних впливів, травм, опіків, обмороження. До виробів пред’являються певні вимоги:

  • використання при виробництві якісних, зносостійких матеріалів;
  • практичність, зручність догляду;
  • спец одяг повинен забезпечувати захист від різних факторів, головними з яких є механічні впливи і дія низьких температур.

Рабочие перчатки

Існує кілька найбільш поширених видів виробів:

  • латексні рукавички — використовуються переважно на будівельних об’єктах. Забезпечують надійний захист шкіри рук від гашеного вапна, силікату, стеаринової кислоти і кислот іншого виду. Вироби стійкі до бензилових спиртів і тваринних жирів.
  • рукавички з ПВХ-покриттям — активно використовуються при виконанні різноманітних господарських робіт, у ремонтно-будівельній сфері. Вироби відрізняються високою міцністю, стійкістю до механічних впливів, практичністю.
  • краги — мають довгий манжет і забезпечують надійний захист рук від потрапляння на шкіру розпеченого металу під час зварювальних робіт.
  • неопренові рукавички — відрізняються високою стійкістю до різних хімічних речовин. Використовуються в хімічній промисловості, під час виконання ремонтно-будівельних робіт для захисту шкіри рук від кислот, спиртів, лаків, фарб тощо.

Для виготовлення основи рукавичок різних видів використовується 100% -а бавовна або суміш тканин. Основні захисні властивості забезпечуються завдяки спеціальному покриттю. Таке поєднання матеріалів дозволяє виробникам створювати не тільки практичні, зносостійкі, але і комфортні у використанні вироби.