NAme
Right

Швеллер алюмінієвий

Номер: vi-24659
82,00грн
В наявності

Відправка здійснюється лише за попередньою передоплатою!

Країна виробник Україна
Тип П-подібний
Покриття Без покриття, Срібло
Ширина 15мм, 17мм, 20мм
Довжина
Матеріал Алюміній
Товщина 1,5мм
Стан Нове
Опис

Алюмінієвий швелер - суцільний профіль П-подібної форми, виготовлений з алюмінію або його сплавів. Властивості сортового прокату залежать від способу виробництва, хімічного складу і стану матеріалу. Поставляємо алюмінієвий швелер загального і електротехнічного призначення. Пресовані профілі виготовляють згідно ГОСТ 22233-2001 і ГОСТ 8617-81 з алюмінієвого сплаву марки АД31 з хімічним складом по ГОСТ 4784-97. Відбір і підготовку проб для визначення хімічного складу матеріалу здійснюють за ГОСТ 24231-80.

Алюмінієві швелери АД31 мають високу корозійну стійкість, пластичність і електропровідність. Для поліпшення міцності виробів використовується термічна обробка або холодна деформація. Сортовий прокат добре обробляється різанням і зварюється різними способами. Станом матеріалу: алюмінієві швелери без термічної обробки або гарячепресованих (АД31); алюмінієві швелери загартовані (АД31Н).

 
Мікроструктура виробів, що пройшли загартування, не має слідів перепалу. Вони проходять випробування по закінченню термічної обробки. За способом виробництва: дубльованих швелери з алюмінію. Звичайна якість обробки поверхні, нормальна міцність і точність виготовлення
 
Алюмінієві швелери застосовуються для виготовлення декоративних та огороджуючих конструкцій. У машинобудуванні з них виробляють деталі літальних апаратів і вантажних автомобілів. У будівництві вони можуть використовуватися в якості помірно навантажених елементів несучих конструкцій.
Характеристики
Країна виробник
Україна
Тип
П-подібний
Покриття
Без покриття, Срібло
Ширина
15мм, 17мм, 20мм
Висота
7,5мм, 12мм, 15мм
Довжина
Матеріал
Алюміній
Товщина
1,5мм
Стан
Нове
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід