NAme
Right

Швеллер алюмінієвий

Номер: vi-24659
82,00грн
В наявності

Відправка здійснюється лише за попередньою передоплатою!

Стан Нове
Матеріал Алюміній
Покриття Без покриття, Срібло
Тип П-подібний
Довжина
Ширина 15мм, 17мм, 20мм
Товщина 1,5мм
Опис

Алюмінієвий швелер - суцільний профіль П-подібної форми, виготовлений з алюмінію або його сплавів. Властивості сортового прокату залежать від способу виробництва, хімічного складу і стану матеріалу. Поставляємо алюмінієвий швелер загального і електротехнічного призначення. Пресовані профілі виготовляють згідно ГОСТ 22233-2001 і ГОСТ 8617-81 з алюмінієвого сплаву марки АД31 з хімічним складом по ГОСТ 4784-97. Відбір і підготовку проб для визначення хімічного складу матеріалу здійснюють за ГОСТ 24231-80.

Алюмінієві швелери АД31 мають високу корозійну стійкість, пластичність і електропровідність. Для поліпшення міцності виробів використовується термічна обробка або холодна деформація. Сортовий прокат добре обробляється різанням і зварюється різними способами. Станом матеріалу: алюмінієві швелери без термічної обробки або гарячепресованих (АД31); алюмінієві швелери загартовані (АД31Н).

 
Мікроструктура виробів, що пройшли загартування, не має слідів перепалу. Вони проходять випробування по закінченню термічної обробки. За способом виробництва: дубльованих швелери з алюмінію. Звичайна якість обробки поверхні, нормальна міцність і точність виготовлення
 
Алюмінієві швелери застосовуються для виготовлення декоративних та огороджуючих конструкцій. У машинобудуванні з них виробляють деталі літальних апаратів і вантажних автомобілів. У будівництві вони можуть використовуватися в якості помірно навантажених елементів несучих конструкцій.
Характеристики
Стан
Нове
Матеріал
Алюміній
Покриття
Без покриття, Срібло
Тип
П-подібний
Висота
7,5мм, 12мм, 15мм
Довжина
Ширина
15мм, 17мм, 20мм
Товщина
1,5мм
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід