NAme
Right

Товари з AliExpress

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Робочі рукавиці: великий вибір захисних аксесуарів

Робочі рукавиці — простий і доступний засіб індивідуального захисту. Вони застосовуються практично на будь-якому виробництві та в побуті, захищають руки від забруднень, травм й інших ушкоджень. У продажу можна знайти багато видів робочих рукавиць. Вони виготовлені з різних матеріалів, від яких залежать захисні властивості. Вибирати їх потрібно, виходячи з особливостей діяльності. В інтернет-магазині «Профіль Сервіс» представлені захисні рукавиці польських виробників Urgent і Galmag.

З яких матеріалів виготовляють захисні рукавиці

Рукавиці будуть повноцінно виконувати свої функції за умови відповідності їх властивостей типу робіт. В іншому випадку можна отримати зворотний ефект і травмувати руки. Тому при купівлі рукавиць важливо ознайомитися з їх властивостями, які залежать від використаних матеріалів. Наприклад, синтетика може розплавитися від високих температур або кислоти, що призведе до отримання опіків. При роботі, коли безпека залежить від зчеплення руки з робочими поверхнями, потрібно вибирати рукавиці зі спеціальним покриттям.

Рукавиці захисні

В інтернет-магазині «Профіль Сервіс» ви можете вибрати та купити рукавиці з таких матеріалів:

  • Бавовна: рукавиці такого типу можна використовувати для захисту рук від механічного впливу — тертя, подряпин. Матеріал є гіпоалергенним, швидко вбирає вологу, дозволяє шкірі дихати, але не захищає її від пилу і промокання. Бавовна не відрізняється високою зносостійкістю, тому до основної нитки часто додають синтетичну для надання виробам міцності. Такі аксесуари забезпечують ступінь захисту СЕ І і відповідають загальним технічним вимогам. Рукавиці з бавовни використовуються вантажниками, працівниками сільського господарства, легкої промисловості, у побуті тощо. Купити їх можна недорого.
  • Поліестер: синтетичний матеріал, що відрізняється значною зносостійкістю. Застосовується найчастіше разом з бавовною. Сумішеві волокна характеризуються міцністю і гігроскопічністю. Вартість залежить від співвідношення матеріалів.
  • Поліетилен: з цього матеріалу виготовляються вироби підвищеної міцності. Забезпечують рівень захисту СЕ ІІ від порізів (5) і проколів (3). Мають високу зносостійкість. Використовуються на виробництві, у побуті тощо.
  • Нітрил: матеріал наноситься в якості захисного покриття. Забезпечує хороше захоплення слизьких поверхонь, високу стійкість виробів до стирання, проколів і розривів, добре захищає руки від впливу масел, фарб і лаків. Рукавиці з нітриловим покриттям рекомендовано для використання працівникам автомайстерень, АЗС, будівельникам всіх спеціальностей.
  • Теляча шкіра: міцний, але еластичний матеріал. Шкіряні вставки захищають пальці й долоні від пошкоджень (проколи, порізи, розпили тощо). Завдяки зручному крою захисні рукавиці не обмежують рухів. Тканинні вставки дозволяють шкірі дихати, а еластичні манжети добре фіксують рукавиці на руках.
  • Поліуретан: покриття з цього матеріалу стійке до підвищених абразивних навантажень, але при цьому забезпечує високу тактильну чутливість. Аксесуари підходять для виконання робіт, де важлива точність.
  • Латекс: покриття наноситься на тканинну основу, забезпечує хороше захоплення, стійке до стирання. Такі дешеві спец рукавиці найчастіше використовуються в домашньому господарстві.

Рукавиці захисні

Купити робочі рукавиці в Україні можна з доставкою по Львову, до Києва, Одеси, Дніпра та інших міст України. У нашому інтернет-магазині можна замовити різні види спецодягу та взуття за доступними цінами. На сайті можна ознайомитися з асортиментом та дізнатися, скільки коштують ті чи інші товари.