NAme
Right

Напівкомбінезони

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Робочий комбінезон - практичність, функціональність, зручність використання


Робота на великих виробничих майданчиках, в складських приміщеннях, ремонтних майстерень і підприємствах іншого виду вимагає використання спеціальної екіпіровки. Робочий комбінезон в першу чергу необхідний для створення безпечних умов праці, зокрема, для захисту від попадання на шкіру людини бруду, пилу, будівельного сміття, різних хімічних речовин. Захищає такий спецодяг від холоду і вологи.

Особливості виробництва передбачають використання виробів певних видів - утеплений комбінезон для роботи на вулиці в зимовий період або екіпірування, в складі матеріалу якої переважає поліестер, а не бавовна, відповідно, такий одяг володіє вологовідштовхувальними властивостями.

Робочий комбінезон - спецодяг з унікальними характеристиками


Вибираючи робочий комбінезон, враховуйте умови, в яких він буде використовуватися. Якщо екіпірування потрібне для роботи на відкритому повітрі, визначте, в яку пору року воно буде застосовуватися. Так, для зими необхідна утеплена модель, а в літній період вибирайте вироби, що складаються переважно з бавовни, з невеликою домішкою еластану або поліестеру. Такий робочий комбінезон не буде перешкоджати природному обміну повітря.

Робочі комбінезони, представлені в каталозі інтернет-магазину "Профіль Сервіс", відповідають всім стандартам якості і задовольняють потреби користувачів завдяки наявності безлічі позитивних характеристик:

  • спецівка виконана з якісних матеріалів, що забезпечують стійкість виробів до впливу негативних зовнішніх факторів і стирання;
  • одяг відрізняє легкість в догляді і збереження позитивних якостей, властивостей і привабливого зовнішнього вигляду протягом усього періоду експлуатації;
  • всі шви акуратні і надійні, що забезпечує комфорт використання і збільшує термін служби роби;
  • на комбінезоні є регульовані лямки, що дозволяють підігнати виріб під свій зріст і комплекцію;
  • безпеку використання забезпечують світловідбиваючі аксесуари, ущільнення в області колін, що дозволяють знизити навантаження і захистити ноги від механічних впливів при роботі в незручній позі в важкодоступних місцях;
  • оснащення роби безліччю кишень дозволяє розширити функціонал виробу та зробити його зручнішим для використання.

Робочі комбінезони відрізняє зручний крій, що не сковує рухів. Дизайн моделей дозволяє нанести на продукцію логотипи, корпоративну символіку та іншу атрибутику. Спецівку можна доповнити фірмовою футболкою, таким чином, ви створите універсальний комплект одягу для роботи в сфері монтажних послуг, на автозаправній станції, ремонтної майстерні, на будівельних об'єктах і майданчиках.

Ми пропонуємо вам купити робочий комбінезон одного з представлених брендів - чеської компанії «Canis» і польської - «Urgent». Продукція популярних виробників користується підвищеним попитом та привабливою ціною на товар відмінної якості, який відповідає загальноприйнятим вимогам і нормам. Щоб домогтися подвійний вигоди при покупці спецодягу, придбайте робочий комбінезон. Адже виріб поєднує в собі відразу кілька функцій - можливості фартуха плюс використання в якості робочих брюк.

Ми відправляємо товари по всій Україні - в Одесу, Київ, Харків та інші міста. Вартість доставки уточнюйте у компанії-перевізника. Термін доставки зазвичай не перевищує 5 днів при наявності товару на складі.