NAme
Right

Гумове взуття

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Гумове взуття: особливості та призначення

Гумові чоботи — це взуття, призначене для захисту ніг від впливу вологи, холоду, бруду, масел, кислот, лугів, електричного струму, механічних пошкоджень та інших несприятливих чинників. Воно виготовляється з термопластичних матеріалів. Гумові чоботи бувають різних видів, а їх особливості обумовлюються призначенням.

Основні види гумового взуття

Всі різновиди гумових чобіт можна об’єднати в три основні категорії — побутові, спортивні та виробничі. Вони призначені для забезпечення захисту ніг у різних ситуаціях. У дану категорію входить взуття не лише з гуми, а й з інших термопластичних матеріалів — ЕВА, ПВХ тощо.

Найпоширеніший вид — це побутове гумове взуття. Особливих вимог до нього не висувається, крім захисту від вологи, механічних впливів та холоду.

Побутове взуття з гуми класифікують залежно від характеристик:

  • Сезонність: гумові чоботи виготовляються для літа, міжсезоння та для зими. Літні чоботи не мають утеплювача. Вони призначені для подорожей у ліс, для роботи в саду або в городі, у фермерському господарстві, для дощової погоди. Зимові гумові чоботи захистять ноги не лише від води, але й від холоду, завдяки використанню утеплювача. Він може бути знімним у вигляді шкарпетки або незнімним. Демісезонні чоботи зазвичай мають потовщені устілки й невеликий шар утеплювача.
  • Матеріал: використовуються термопласти різних видів. Інтернет-магазин гумового взуття «ПрофільСервіс» пропонує чоботи, виготовлені з ПВХ. Взуття з полівінілхлориду виробляється методом лиття під тиском, завдяки чому воно не має швів. Це забезпечує його міцність та довговічність. Чоботи з ПВХ дуже легкі, у них зручно ходити на далекі відстані або працювати. Але взуття з такого матеріалу не підходить для носіння в умовах низьких температур та вразливе до впливу масел. У каталозі представлено чоботи з ЕВА (етиленвінілацетат). Цей матеріал еластичний, легший за ПВХ, завдяки пористій структурі краще зберігає тепло (залежно від вкладки, деякі моделі чобіт витримують температури до – 60˚ С). Дешеве взуття з ЕВА низької якості легко проколоти або порвати, тому потрібно надавати перевагу товарам перевірених виробників.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити недороге гумове взуття польського виробника Galmag, яке підійде для побутового використання. Воно представлене ​​в різних розмірах.

Гумове взуття

Наступна категорія — спортивне гумове взуття. Його конструктивні особливості залежать від призначення. Для спортивного взуття характерний лаконічний дизайн. У якості прикладу можна навести чоботи Discovery, представлені на нашому сайті. Вони підходять для полювання, риболовлі, туристичних походів тощо. Чоботи мають міцну неслизьку підошву, щільний верх, 100% вовняну вставку. Вони призначені для температури до –30˚ С. Купити гумове взуття в Україні такого типу можна недорого.

Виробниче взуття з гуми має специфічну конструкцію й виготовляється зі спеціальних матеріалів. До його якості та відповідності стандартам висуваються високі вимоги. Чоботи повинні захищати не лише від вологи та холоду, але й від агресивних речовин (лугів, кислот, масел, різних отрутохімікатів та ін.), від механічного впливу, ураження струмом тощо.

Замовити гумові чоботи в інтернет-магазині «ПрофільСервіс» можна з доставкою в Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків та інші міста України. Ми гарантуємо їх високу якість та зручність.