NAme
Right

Кросівки робочі з металевим носком

Знайдено: 1 - 24 серед 32 товари

Робочі кросівки з металевим носком – оптимальний варіант взуття, що поєднує в собі легкість, комфорт та надійний захист стопи. Завдяки різноманіттю матеріалів, робочі кросівки підходять для різних умов праці. Якщо необхідне «дихаюче» взуття, варто звернути увагу на моделі з вентиляційними отворами, виконаними з легких сітчастих матеріалів. Щільніші матеріали, на кшталт замші та шкіри, підійдуть для роботи з агресивним середовищем.

Зазвичай підошва робочих кросівок виготовлена ​​з EVA та гуми з антиковзаючим властивостями і має властивість поглинати енергію в п'яті. Вона легка, маслобензостойкая, пружна, еластична, має якісну амортизацію. Поєднання подібних матеріалів відрізняється легкою вагою, поліпшеними амортизаційними властивостями і забезпечує відмінний контакт з грунтом при будь-яких погодних умовах.

Попри своє призначення, робочі кросівки з металевим носком володіють стильним дизайном, часто виконані у спортивному стилі. Таким чином, окрім функціональності, таке робоче взуття стане чудовим аксесуаром для Ваших ніг.

Робочі кросівки чудово пасуватимуть весною, літом та осінню, а також під час роботи у закритих приміщеннях - складських приміщеннях, заводах, квартирах тощо. 

Взуття рекомендовано: вантажникам, комірникам, підсобним робітникам, різноробочим внутрішніх будівельних робіт (паркетникам, штукатурам, малярам), для сантехнічних та вентиляційних робіт, для всіх видів діяльності з високим ризиком сильних забруднень, для всіх видів діяльності, де є інтенсивна робота.

Важливо! Перед замовленням вимірюйте довжину устілку та порівнюйте із даними, наведеними у таблиці вище!