NAme
Right

Демісезонне взуття з металевим носком

Знайдено: 1 - 24 серед 31 товар

Демісезонне спецвзуття: безпека та комфорт у перехідну пору року

Призначення спецвзуття – захист ніг працівників різних спеціальностей від несприятливих факторів. Воно виготовляється у відповідності до встановлених стандартів із особливих матеріалів. Демысезонне спецвзуття призначене для виконання професійних обов’язків на відкритому повітрі при середніх температурах. Якісне спецвзуття має забезпечити їм надійних захист.

Від чого захищає спеціальне взуття у демісезон

Демісезонне спецвзуття розробляється з урахуванням специфіки діяльності представників різних спеціальностей. Воно має захищати ноги не лише від зміни температур, а й, можливо, від вологи, механічних ушкоджень, хімічних речовин та реагентів, тощо, а також забезпечувати стійкість на слизьких поверхнях (лід, вода, масло, технічні рідини та ін.). Так, наприклад, демісезонне взуття співробітника охоронної служби буде відрізнятися від взуття працівника нафтовидобувного підприємства або висотника. До того ж, розробляючи різні моделі, виробники повинні подбати не лише про безпеку, а й про комфорт. Адже в робочих  черевиках людям доводиться працювати багато годин поспіль.

Особливості спеціального взуття для демісезону

Вибираючи жіноче або чоловіче спецвзуття, варто звернути увагу на всі його особливості, а саме:

  • матеріал верху: найкраще, якщо зимові чоботи або черевики виготовлені із натуральної шкіри. Вона міцна, еластична, забезпечує оптимальний мікроклімат всередині виробу. За необхідності шкіра може просочуватися спеціальними розчинами, які надають їй водовідштовхуючих властивостей та захищають від впливу агресивних хімічних речовин. Але якщо працювати доводиться в умовах підвищеної вологості, то краще відмовитися від шкіряних виробів. Варто вибрати чоботи або берці, для виготовлення яких використали спеціальні синтетичні матеріали;
  • підошва: при виборі робочого взуття для зими варто особливу увагу звернути саме на цю його частину. Вона повинна забезпечувати зчеплення зі слизькими поверхнями, що особливо актуально в цю пору року. Деякі моделі черевиків можуть мати спеціальні металеві шипи;
  • носки: спецвзуття для зими само по собі досить щільне, але у більшості випадків його передня частина посилюється металевими вставками. Вони створюють додатковий захист для пальців ніг. Тому спеціалісти, у роботі яких існує ризик травматизації, мають обов’язково звернути увагу на наявність такої деталі.

Ну і, звичайно, робоче демісезонне взуття має відрізнятися високою зносостійкістю. Адже працювати у ньому доводиться у складних умовах. Купити демісезонне взуття різних ступенів захисту можна в інтернет-магазині «Профіль Сервіс» із доставкою по Львову чи у будь-яке місто України. Ми пропонуємо вироби польських марок Galmag та Urgent, які характеризуються високою якістю та прийнятною ціною.