NAme
Right

Спецодяг робочий одяг

Знайдено: 1 - 24 серед 110 товарів

Спецодяг від європейського виробника: зручний, практичний, недорогий  

Спецодяг – це засіб індивідуального захисту працівників різних спеціальностей від впливу шкідливих та небезпечних речовин на робочому місці. Зважаючи на різноманіття професій, робочий одяг також поділяють на окремі види. Окрім виконання захисних функцій, спецодяг може служити засобом комунікації із споживачами, клієнтами, інвесторами, а також бути частиною корпоративного стилю. Для виготовлення робочого одягу використовуються найрізноманітніші матеріали. Вони мають забезпечувати захист від високих та низьких температур, вологи, кислот та інших їдких речовин, паливно-мастильних матеріалів, розжареного металу, біологічних рідин тощо. Інтернет-магазин "ПрофільСервіс" пропонує недорого купити спецодяг у Львові польського виробника Urgent. Він відрізняється функціональністю, а тому підійде представникам багатьох професій.


Переваги спецодягу Urgent: європейська якість та доступна ціна

Якщо вам потрібно купити спецодяг, то рекомендуємо розглянути наші пропозиції. Ми реалізуємо лише якісні та перевірені вироби. Наш магазин спецодягу у Львові пропонує товар, який має такі особливості:

  • великий асортимент: у каталозі представлені робочі куртки, штани, комбінезони, сигнальні жилети, полувери та ін. Ви обов’язково підберете те, що влаштує вас за всіма вимогами;
  • функціональність: запропонований одяг підійде для слюсарів, монтажників, будівельників, працівників сільського господарства, легкої промисловості, логістики, а також для вантажників, комірників тощо. Він має зручний крій, велику кількість кишень різного розміру та форми. У них можна зберігати різноманітні інструменти;   
  • практичність: робочий одяг виготовлений із міцної тканини, що є стійкою до протирання, не змінює свого кольору, має різноманітні захисні властивості. Як правило, це суміш натуральних (приємні на дотик, дозволяють шкірі дихати, добре вбирають вологу, тощо) або синтетичних волокон, які надають їй міцності;
  • привабливий вигляд: саме ця характеристика досить часто не береться до уваги при виготовленні одягу для представників різних спеціальностей. Але зараз, як жінки, так і чоловіки можуть забути про такі вироби. Тепер можна купити спецодяг у Львові, який забезпечить не лише комфорт, але й пристойний вигляд на робочому місці.

Купити спецодяг по доступній ціні можна із доставкою по Львову, а також у Дніпро, Хмельницький, Київ, Харків, Чернівці, Вінницю, Одесу, Черкаси, Луцьк та інші міста України. Слідкуйте за акціями та акційними пропозиціями у нашому інтернет-магазині, завдяки яким можна купити одяг для роботи дешево. Вартість доставки буде залежати від обраного перевізника.    

 Спецодяг в інтернет-магазині Profservis.in.ua

Наша компанія пропонує різноманітні засоби індивідуального захисту працівників, серед яких захисний робочий одяг таких виробників як Urgent(Польща), Canis(Чехія).

Не слід нехтувати правилами безпеки, коли йдеться про життя та здоров’я людини. Спецекіпіровка допомагає мінімізувати ризики, пов'язані з механічними чи хімічними впливами. Даний одяг відрізняється присутністю додаткових накладок в районі колін та ліктів, а також наявністю в складі тканини синтетичних матеріалів (лавсану, поліпропилену), що підвищують зносостійкість форми.

Завжди в наявності спецодяг фірми Urgent:

  • напівкомбінезон;
  • робоча куртка;
  • робочі штани;
  • робочі шорти.

Існує робочий одяг для працівників СТО, для зварювальних робіт, для покрівельників тощо. Спецодяг розроблений для різних галузей, виготовлений з відповідного матеріалу та володіє необхідними характеристиками - стійкістю до певного фактору.

Таким чином, Ви зможете легко підібрати спецодяг під власні потреби на нашому сайті, не хвилюючись про якість. Ми пропонуємо лише перевірені, на власному досвіді, товари.