NAme
Right

Сигнальний одяг

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар

Сигнальний одяг: його особливості та різновиди

Сигнальний одяг – це обов’язковий робочий атрибут працівників різних галузей народного господарства, діяльність яких  пов’язана з ризиком для життя. Його використання передбачено умовами технічної безпеки й регулюється нормативними документами, в яких зазначена площа застосування флуоресцентного матеріалу (червоний, жовтий, оранжевий колір), а також світловідбиваючих вставок. Вибір такого спецодягу залежить від рівня небезпеки робочої зони, а також від особливих умов праці.

Основне призначення сигнального одягу – своєчасне візуальне виявлення співробітників у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості. Це можливо завдяки яскравим кольорам та спеціальним матеріалам, що відбивають світло. В такому одязі людина стає помітної навіть на великій відстані.

Представники різних професій, яким потрібен сигнальний спецодяг

Одяг із світловідбиваючими властивостями є обов’язковим для використання працівниками наступних сфер:

 • транспортні компанії (залізничники, автомобілісти, працівники аеропортів, аеродромів, морських та річкових вокзалів, тощо);
 • будівельно-монтажні організації, особливо якщо роботи проводяться у нічні зміни;
 • дорожні та ремонтно-експлуатаційні служби;
 • поліція, патрульні служби, групи швидкого реагування;
 • Державна служба України з НС;
 • підприємства житлово-комунального господарства;
 • бригади надання екстреної медичної допомоги;
 • інші служби та організації, працівники яких мають виконувати свої посадові обов’язки в умовах низької видимості.

Отже, як бачимо, в сигнальному одязі мають працювати представники багатьох професій. Нехтування правилами безпеки може призвести до непередбачуваних наслідків.  

Основні види сигнального одягу на різні сезони

Варто відзначити, що елементи сигнального спецодягу у більшості випадків є лише допоміжними в робочій екіпіровці, а основна уніформа підбирається в залежності від специфіки діяльності. Загалом же одяг цієї категорії представлений досить великим асортиментом моделей та фасонів таких видів:

 • сигнальні жилети: це найбільш популярні та зручні вироби. Вони є універсальними та всесезонними, підходять як для жінок, так і для чоловіків, можуть використовуватися у будь-яку пору року. Жилети одягають поверх легкого літного спецодягу або поверх зимових курток та комбінезонів за потребою;
 • полегшені куртки: вони використовуються переважно тими спеціалістами, яким доводиться постійно працювати у сигнальному одязі. У такому випадку їх носити набагато зручніше, ніж звичайні жилети;
 • комбінезони: вироби можуть повністю виготовлятися із тканини, просоченої стійкою флуоресцентною фарбою, або мати лише світловідбиваючі нашивки;
 • утеплені куртки і костюми: також призначені для представників тих професій, які постійно перебувають у зонах недостатньої видимості при низьких температурах та підвищеній вологості. Утеплений сигнальний робочий одяг виготовляється із сучасних надміцних тканин із водовідштовхуючими та вітрозахисними властивостями, забезпечується великою кількістю кишень, має надійні застібки та додаткові елементи.   

Замовити та купити сигнальний одяг для співробітників зобов’язане кожне підприємство, на якому існують відповідні умови праці. Найкращі зразки спецодягу представлені в інтернет-магазині «Профіль Сервіс», а придбати товар можна з доставкою у будь-яке місто України.