NAme
Right

Робоче взуття з металевим носком Boss 471 S1

Бренд: Galmag
Номер: sp-23210
799,00грн
В наявності
Вага пари 1012г
Розмір 40, 41, 45, 46, 47
Сезон Демісезон, Весна/осінь
Стан Нове
Виробник Galmag
Колір Чорний з червоним
Матеріал Шкіра
Вид Черевики
Опис

  Робоче взуття "Boss" виготовлені з коров’ячої шкіри товщиною 1,6 мм. Підкладка з сітчастого матеріалу з гігроскопічними властивостями. Підошва  з подвійного поліуретану , анти-електростатична , поглинає енергію в зоні п’яти. З металевим носком, стійким до ударів 200 Дж і здавлення до 15 кН.

  Легкі універсальні черевики, ідеально підходять до європейських моделей спецодягу, завдяки своєму оригінальному дизайну, стильному зовнішньому вигляду і якісній обробці.

  Взуття рекомендується для: вантажників, комірників, підсобних робітників, різноробочих внутрішніх будівельних робіт (паркетників, штукатурів, малярів) друкарів, гірників, лісозаготівельних виробництв бурових майстрів, монтажників металоконструкцій, робіт по влаштуванню каналізацій і вентиляцій та для всіх видів діяльності, де високий ризик сильних забруднень для всіх видів діяльності, де є рухлива робота.

Характеристики
Вага пари
1012г
Розмір
40, 41, 45, 46, 47
Сезон
Демісезон, Весна/осінь
Стан
Нове
Виробник
Galmag
Колір
Чорний з червоним
Матеріал
Шкіра
Вид
Черевики
Клас захисту
"SB" основний клас безпеки, спецвзуття, згідно з яким, повинно володіти масловодо, кислото і лужно стійкою підошвою, а також захисним підноском з максимальним ударним навантаженням 200 Дж. "S1" (SB+S1) класифікується як антистатичне взуття (100К на 1000м), забезпечене спеціальним енергопоглинаючим каблуком 20 Дж. "S1P" (SB+S1+P) взутя з антипрокольною підошвою.(сила проколу 1100 н)
S1
Стать
Універсальні
Тип підошви
Водомасловідштовхуюча
Матеріал підошви
Резина
Відгуки покупців
Дякуємо за відгук .
Гарні боти. Щодо коров’ячої шкіри я би посперечався, тай йой, най буде. Що цікаво, на 200гр. легші за мої старі напівчеревики зі сталевим підноском. Polecam:)
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід