NAme
Right

Двері-гармошка міжкімнатні складні

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Двері-гармошка: як вони влаштовані та переваги виробів

Двері-гармошка можуть стати не лише відмінним способом зекономити простір у невеликому приміщенні, але й досить оригінальним дизайнерським рішенням. Вони представляють собою полотно, яке складається з окремих вертикальних секцій, скріплених між собою. Такі двері можуть бути лише міжкімнатними і ніколи вхідними, оскільки не забезпечують належного рівня звуко- та теплоізоляції.

Двері-гармошка

Особливості конструкції дверей-гармошок

Стулки таких дверей скріплюються між собою за допомогою петель, спеціальних пазів. Вертикальні панелі підвішуються на направляючій рейці – планці з пазами, а також закріплюються збоку у дверній коробці. Сучасні виробники використовують підшипники, завдяки чому вся конструкція дуже легко ковзає та відрізняється тривалим терміном експлуатації.

Що стосується розміру стулок, то вони можуть бути вузькими або широкими. Але чим ширші елементи, тим більше додаткового місця знадобиться на те, щоб їх зсунути, адже вони будуть виходили за межі коробки. У разі, коли висота секцій перевищує 2 метри, то додатково встановлюється нижня рейка на підлозі, а на ламелях кріпляться ролики.

Якщо складні двері-гармошка монтуються у вузькому дверному отворі, то буде доцільно відкривати їх, зсуваючи полотно в один бік. Але часто вироби можуть мати досить значну ширину. Для зручності їх виготовляють із двох або більше частин. Такі розсувні двері-гармошка відкриваються в обидва боки.

Переваги встановлення дверей-гармошок: в чому секрет їх популярності

На сьогоднішній день можна купити двері-гармошки будь-яких типів. Вони мають привабливий дизайн та стильний вигляд. Крім того, вироби відрізняються й іншими перевагами:

  • економія корисної площі: чим вужчими будуть секції, тим менше місця знадобиться для їх складання. Такі двері встановлюють у невеликих кухнях, у ванних кімнатах, душових, тощо;
  • простий монтаж: необхідно лише закріпити рейку. 
  • мультифункціональність: подібні складні конструкції можуть використовуватися не лише у якості дверей, але й як тимчасові перегородки у кімнатах чи офісах, ширми у магазинах, лікарнях, масажних кабінетах, салонах краси, тощо. Крім того, їх можна підвісити як на прямих рейках, так і на зігнутих;

Отже, ми бачимо, що двері, які складаються гармошкою, можуть вирішити практично будь-які проблемі із відокремленням простору.

Поради споживачеві: на що звернути увагу при виборі дверей-гармошок

Все дуже просто:

  • визначтеся з матеріалом. Якщо вам потрібні двері у ванну, то вони не повинні боятися вологи;
  • правильно зробіть заміри, оскільки потім підганяти розмір буде досить непросто;
  • продумайте дизайн дверей. Вони мають органічно вписатися в інтер’єр.

Купити різні види складних дверей можна в інтернет-магазині «ПрофільСервіс». У нашому каталозі ви знайдете вироби з високоякісних матеріалів. Товар може бути доставлений по Львову, а також у Рівне, Тернопіль, Київ, Дніпро, Харків та інші міста України.