Робоче взуття з металевим носком Samurai 361 S1

Бренд: Urgent
Номер: 361 S1
975,00грн
925,00грн
В наявності
Опис

+ ПАРА РУКАВИЦЬ В ПОДАРУНОК!!!

Робочі сандалі «Samurai»  з металевим носком та закритою п'ятою. Задник і язичок зроблені з нубуку, верх - з сітчастого матеріалу, що дозволяє нозі дихати. Отвори забезпечують додатковий повітрообмін. Протектор з рифленням перешкоджає ковзанню, так що Ви зможете працювати на різних нестійких поверхнях.

Ви не пошкодуєте, що обрали дану модель! Вона є своєрідним "міксом" трьох найпопулярніших моделей : Infinity- завдяки своєму стильному і яскравому дизайну, Tornado - за вдале поєднання кросівок та сандалей в одному взутті та Maximus - завдяки зручній гумовій підошві.

Маслобензостійка гумова підошва, а також енергопоглинаючий каблук (абсорбція удару під п'ятою) сприяють комфортній роботі протягом 10-12 годин.  Внутрішня підкладка із зносостійкого потовідвідного матеріалу.

Рекомендується для робіт в теплу пору року для: вантажників, комірників, підсобних робітників, різноробочих внутрішніх будівельних робіт (паркетників, штукатурів, малярів), друкарів, гірників, лісозаготівельних виробництв, монтажників, металоконструкцій робіт по влаштуванню каналізацій і вентиляцій для всіх видів діяльності, для всіх видів діяльності, де є рухлива робота.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг