NAme
Right

Профіль ПЛ - 207 Т-образний 18 ММ. ( прямий )

Номер: ПЛ 207 1
75,00грн
В наявності

Відправка здійснюється лише за попередньою передоплатою!

Розмір 18мм х 9мм
Стан Нове
Матеріал Алюміній
Покриття Декор, Бронза, Золото, Срібло
Тип Т-подібний
Довжина 2,7м
Ширина 26мм
Опис

Т-образний алюмінієвий профіль ПЛ 207. 


Тавровий поріжок ПЛ 207 застосовується для з'єднання підлогових покриттів, таких як плитка-ламінат, паркет-плитка і т.д. Алюмінієвий Т-профіль допоможе приховати і задекорувати стик (шириною до 18мм) між однорівневими покриттями. Завдяки спеціальними скосам по краях верхньої частини, Т-подібний профіль щільно притискається до підлогового покриття, практично не виступає, що виключає можливість зачепитися або спіткнутися. Ніжка таврового профілю має спеціальні рифлення по сторонам і закінчення у вигляді стрілочки. Така конструкція дає можливість щільного зчеплення з клеєм, що гарантує Високу зносостійкість, і виключає ймовірність вискочити з місця стику. Монтаж такого алюмінієвого профілю досить простий, досить нанести на ніжку профілю або в отвір стику рідкі цвяхи або спеціальний клей, вставити профіль ПЛ 207 в стик і щільно притиснути.
Одна з принципових деталей при монтажі керамічної плитки - це алюмінієвий профіль для керамічної плитки, який значно спростить роботу, і допоможе отримати результат високої якості.
Цей плитковий алюмінієвий профіль вживають не тільки для керамічної плитки, але і як декоративний елемент для оздоблення стін, стель, меблів і т.д.

Тип кріплення порожка: за допомогою спеціального клею.
Товщина плитки під профіль: будь-яка.

Характеристики
Розмір
18мм х 9мм
Стан
Нове
Матеріал
Алюміній
Покриття
Декор, Бронза, Золото, Срібло
Тип
Т-подібний
Висота
9мм
Довжина
2,7м
Ширина
26мм
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід