Робоче взуття з металевим носком Grizzli 120S1 + Губка SALTON в подарунок

Бренд: Urgent
Номер: 120S11
1.150,00грн
В наявності
Опис

Універсальні робочі черевики «Grizzli» - відмінний вибір для роботи. Взуття оснащене металевим підноском, що є стійким до ударів силою 200 Дж. Верх черевик виготовлений з натуральної шкіри, товщиною 2,2 мм. 

Працювати у нашому взутті -  одне задоволення! Устілка у формі стопи поглинає вологу. Підошва виготовлена ​​з безбарвного ТПУ (термопластичний поліуретан). Внутрішня підошва виконана з ПУ (поліуретан) з більш низькою щільністю, щоб зробити її більш м'якою.

  Взуття рекомендується для: вантажників, комірників, підсобних робітників, різноробочих внутрішніх будівельних робіт (паркетників, штукатурів, малярів), друкарів, гірників, лісозаготівельних виробництв, бурових майстрів, монтажників, металоконструкцій робіт по влаштуванню каналізацій і вентиляцій для всіх видів діяльності, де високий ризик сильних забруднень для всіх видів діяльності, де є рухлива робота.

Перевірено на виносливість нашими працівниками! Купивши черевики «Grizzli», Ви точно не пошкодуєте!

Відгуки покупців
Добродії, а може у ВАС щось з'явиться жіноче такої ж якості! Наприклад кросівки, тільки без металевого носика, та й зимового взуття хочеться. Таке, щоб зручне, якісне і не дороге. Дуже хотілося б. А то у чоловіка тепер є, а мені теж хочеться. Буду ВАМ дуже вдячна, буду рекомендувати ВАШ сайт знайомим. А ВАМ успіхів у роботі, в особистому житті і міцног8о здоров'я, яке ще нікому не завадило.(:
Ми в захваті від ВАШОЇ роботи!!! Вчора прийняли у нас замовлення, а сьогодні уже отримали взуття!!! А відстань - пів України. Замовляли чотири пари різного взуття: кросівки, туфлі, зимові сапоги, і ці в тому числі, ми зробили попередню оплату, і нам навіть скидочку маленьку зробили. Поважаємо чесних і відповідальних людей. Робоче взуття просто шикарне. Дякуємо ВАМ за працю.
Администратор
01 Серпня 2018 09:01
Дуже дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Вам все сподобалось!
Надіємось на подальшу співпрацю!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг