Новинки
Акції

Робоче взуття без металевого носка

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Робоче взуття без металевого носка

Спецвзуття повинно відповідати таким критеріям:


1. Захист працівників від ушкоджень і травм. Захист забезпечує використання особливих матеріалів, часто навіть спеціально розроблених для пошиття спецвзуття. У будівництві, як правило, використовують взуття з металевим підноском. При роботі з їдкими хімічними речовинами необхідно носити щільну взуття зі стійких матеріалів. Для захисту від вологи використовують гумові чоботи.

2. Зручність. Дуже важливо розуміти анатомічна будова ноги і з урахуванням цих особливостей розробляти спецвзуття. В Україні є безліч підприємств з нестандартним робочим графіком. В цьому випадку працівникам іноді доводиться носити спецвзуття протягом досить тривалого часу. Якщо така робоче взуття буде незручною, це позначиться на самопочутті працівника і, як наслідок, на продуктивності всього підприємства. На зручність взуття також впливає її вага і наявність отворів для вентиляції.

3. Стійкість до зношування і простота догляду за спецвзуттям. Потрібно розуміти, що черевики робочого будуть інтенсивно використовуватися протягом довгих годин. Щоб використання спецвзуття було економічно вигідна, потрібно звертати увагу на якість матеріалів, з яких вона виготовлена.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити спецвзуття з доставкою по Україні. Купити спецвзуття у Львові можна в нашому магазині за адресою: вул. Угорська, 12.