NAme
Right

Робоче взуття без металевого носка

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Робоче взуття без металевого носка

Спецвзуття повинно відповідати таким критеріям:


1. Захист працівників від ушкоджень і травм. Захист забезпечує використання особливих матеріалів, часто навіть спеціально розроблених для пошиття спецвзуття. У будівництві, як правило, використовують взуття з металевим підноском. При роботі з їдкими хімічними речовинами необхідно носити щільну взуття зі стійких матеріалів. Для захисту від вологи використовують гумові чоботи.

2. Зручність. Дуже важливо розуміти анатомічну будову ноги і з урахуванням цих особливостей розробляти спецвзуття. В Україні є безліч підприємств з нестандартним робочим графіком. В цьому випадку працівникам іноді доводиться носити спецвзуття протягом досить тривалого часу. Якщо таке робоче взуття буде незручним, це позначиться на самопочутті працівника і, як наслідок, на продуктивності всього підприємства. На зручність взуття також впливає його вага і наявність отворів для вентиляції.

3. Стійкість до зношування і простота догляду за спецвзуттям. Потрібно розуміти, що черевики робочого будуть інтенсивно використовуватися протягом довгих годин. Щоб використання спецвзуття було економічно вигідним, потрібно звертати увагу на якість матеріалів, з яких воно виготовлене.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити спецвзуття з доставкою по Україні. Купити спецвзуття у Львові можна в нашому магазині "Профі", за адресою: м. Львів, вул. Угорська, 12. А також у магазині "Профі+" за адресою м. Львів, вул. Зелена, 147-б, територія бази "Елегант", корпус 3.