NAme
Right

Профілі для плитки

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів
199,00грн
225,00грн
110,00грн
150,00грн
175,00грн

Профіль для плитки та ламінату - все для професіоналів

Стикувальні профілі для плитки та ламінату - невід'ємна деталь оформлення інтер'єру кожної оселі. Це свого роду бордюри чи фриза між кахелем, які надають виробу завершеного вигляду.

Профіль для керамічної плитки не лише використовують для її фіксації, але й з декоративною метою. Для кріплення профілю на стіну беруть той самий клей, що і для кахелю. Проте, як саме він буде встановлений - залежить від його типу: як закладка під кераміку, так і стикування з нею.

Після того, як Ви визначитесь із тим, який саме профіль необхідний для кахельної плитки, залишиться підібрати потрібний розмір. На щастя, ринок будівельних матеріалів заповнений товарами на будь-який смак, у чому Ви можете пересвідчитись на нашому сайті, де у каталозі зібрано  велике розмаїття видів:

  • кутовий профіль для плитки, ціна на який є однією з найнижчих на нашому сайті
  • профіль зовнішній
  • т-подібний профіль для плитки

Для з'єднання плитки та ламінату також використовують декоративний профіль для плитки, що має низку особливостей: колір та відповідну фактуру. Він може імітувати золото, срібло, бронзу.

Призначення декоративних профілів є дуже різноманітним:

  • захищають зовнішні та внутрішні шви від деформації і руйнування
  • приховують нерівності поверхні
  • створюють чарівну окантовку

Використання декоративних елементів допоможе прикрасити кімнату; ці елементи вельми вдало виглядатимуть в будь-якому приміщенні.

У нас Ви можете купити профіль для плитки оптом за найкращими цінами!